Spokojna dzielnica | Mieszkanie na start

Mieszkanie na sprzedaż
420 000 PLN , Pow. 44,60 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Leszczynki , Morska
Rok budowy:
1972
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
SN934098
Cena za m2:
9 417 PLN
Witam. Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania, które znajduje się w poszukiwanym przez klientów i dobrze skomunikowanym miejscu, które położone jest w Gdyni Leszczynkach, na granicy z Chylonią.

OSOBY KUPUJĄCE NIE PŁACĄ ŻADNEJ PROWIZJI.

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 44,60 m2 składa się z:
- holu wejściowego,
- salonu,
- sypialni,
- kuchni
- łazienki
- balkonu
do mieszkania przynależy również piwnica: o powierzchni 3,5 m2

Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem i ze zdjęciami. Zapraszam do umówienia się na prezentację. 
Na temat wszelkich informacji dotyczących tej nieruchomości proszę do mnie dzwonić pod nr tel. + 48 792 333 451.

LOKALIZACJA:
Leszczynki to jedna z dzielnic Gdyni, a nieruchomość wystawiana do sprzedaży położona jest praktycznie przy granicy z Chylonią. Obie dzielnice są niezmiernie ciekawie położone na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Na Leszczynkach spotykają się dwie główne trasy komunikacyjne Gdyni, czyli ul. Morska oraz Estakada Kwiatkowskiego, która łączy dodatkowo północne dzielnice oraz port i Obwodnicę Trójmiasta.

W pobliżu znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia, m.in.:
piękny Pomnik Ofiar I Wojny Światowej, prawdopodobnie najstarszy w Gdyni,
karczma Voss z XIX w.,
jeden z dawnych młynów,
kościół parafii pw. św. Mikołaja z zabytkowym prezbiterium i drewnianą pietą z XIV wieku.

OKOLICA:
Spokojne sąsiedztwo, pobliże punktów handlowo-usługowych oraz doskonałe połączenia komunikacyjne powodują, że praktycznie w obrębie kilkuset metrów znajdują się wszystkie potrzebne do życia, rekreacji, wychowywania dzieci, ale też do odpoczynku i spacerów miejsca. Są szkoły, przedszkola, boisko, place zabaw, punkty sakralne, czy przychodnia lekarska. W obecnych czasach również ważną informacją jest to, że w odległości kilkudziesięciu metrów od naszej nieruchomości znajduje się odnowiony schron przeciwlotniczy.

Położenie względem pozostałych dzielnic sprawia, że dojazd do centrum Gdyni i do innych części miasta jest bardzo wygodny ze względu na bliskie położenie przystanków komunikacji miejskiej oraz kolejki podmiejskiej (SKM Grabówek i SKM Leszczynki). Samochodem natomiast dodatkowo szybko wydostaniemy się z miasta dzięki położonej niedaleko Obwodnicy Trójmiejskiej.

BUDYNEK:
Budynek z roku 1972 zbudowany na konstrukcji żelbetu prefabrykowanego ma cztery klatki schodowe z zadaszeniem. Są one zabezpieczone domofonami. Pomiędzy klatkami nie ma przejścia. Sąsiedzi są spokojni, uprzejmi i niekonfliktowi. Budynkiem zarządza Gdyńska Grupa Zarządców Nieruchomości. Klatki schodowe są odnowione i utrzymywane w nienagannym stanie. Sprzątane 3 razy w tygodniu i zmywane zawsze w piątki oraz co trzy dni na wejściu. Pod budynkiem znajduje się wiele darmowych i wolnych miejsc parkingowych na utwardzonym płytami Yomb placu. Elewacja budynku jest ocieplona styropianem 12cm i 15 cm, odnowiona i pomalowana w przyjemne pastelowe kolory.

MIESZKANIE:
Podłoga została wyłożona płytkami winylowymi, a dywany widoczne na zdjęciach pozostają w cenie mieszkania. Na ścianach są tapety. Dwa pokoje, ciekawy i pożądany rozkład pomieszczeń oraz średni miesięczny czynsz w granicach 415 zł, są zdecydowanym atutem tej nieruchomości. Mieszkanie jest praktycznie do zamieszkania. Remont kuchni i łazienki miał miejsce 2 lata temu. Pozostałe pomieszczenia utrzymane są w dobrym stanie. Obecnie nikt tam nie zamieszkuje.
Meble oraz sprzęt widoczny na zdjęciach pozostają w lokalu i są w cenie nieruchomości.

HOL WEJŚCIOWY:
Korytarz, z którego mamy bezpośredni dostęp do każdego z pomieszczeń jest obstawny i wygodny.

SALON:
Salon z uwagi na południową ekspozycję jest doświetlony, co sprawia, że przebywanie w nim sprawia radość i daje kopa energetycznego. Pełni funkcję wypoczynkową, ale można przeznaczyć go również na wypoczynkowo-mieszkalny. Jest bardzo ustawny, na planie prostokąta, z wyjściem na balkon.

SYPIALNIA:
Jest to pomieszczenie, gdzie można zastosować wiele rozwiązań podczas jej urządzania. Zmieści się tam zarówno łóżko, jak też meble i biurka. Ekspozycja północna powoduje, że odpoczywa się tam znakomicie, a popołudniowe światło nie razi w oczy, co jest ważnym atutem. Może to być super rozwiązanie na osobny pokój dla pozostałych domowników, sypialnię lub stanowić biuro dla homeoffice.

ŁAZIENKA:
Łazienka jest wyłożona nowoczesnymi, utrzymanymi w spokojnej tonacji kaflami oraz posiada sanitariaty i ładną kabinę prysznicową. Wyposażona gustownie jest idealnym miejscem do zadbania o higienę i codzienny relax. Wymienione piony hydrauliczne gwarantują, że żadnych remontów nie trzeba już tam robić.

PIWNICA:
Przynależna do mieszkania piwnica jest idealnym miejscem na tzw. „przydasie”, a także na przetwory i sprzęt nieużywany codziennie. Jest sucha. Zresztą w korytarzu piwnicznym, utrzymanym w doskonałej formie czuć tylko przyjemne zapachy.

ROWEROWNIA / WÓZKARNIA:
Miejsce wspólne, przestronne, gdzie z powodzeniem znajdzie się tu miejsce na niejeden rower i wózek.

PRALNIA:

Jeżeli ktoś ma ochotę, to w pomieszczeniu do tego przeznaczonym może zadbać o swoje ubrania, koce itp.

SUSZARNIA:
Nie sposób przecenić możliwości skorzystania z tego pomieszczenia, chociażby ze względu na duże gabarytowo tekstylia, których nie chcemy suszyć w domu.

PODSUMOWANIE:
Bez wątpienia jest to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Za racjonalne pieniądze otrzymujemy nieruchomość, która została bardzo dobrze zaprojektowana i po odświeżeniu jest do zamieszkania. 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! TEL. +48 792 333 451 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Przy zakupie tego mieszkania bezpłatnie pomożemy przy obsłudze kredytu.
Nieprawidłowy adres E-mail