Super lokalizacja | Ciche | Fajny widok

Mieszkanie na sprzedaż
453 000 PLN , Pow. 44,30 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Chylonia , Morska
Rok budowy:
1973
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
SN450212
Cena za m2:
10 226 PLN
Witam. Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z balkonem i z widokiem na las, które wystawiamy na sprzedaż w cenionym przez klientów i dobrze skomunikowanym miejscu. Mieszkanie położone jest w Gdyni Chyloni.

OSOBY KUPUJĄCE NIE PŁACĄ ŻADNEJ PROWIZJI!!!

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 47,60 m2 i użytkowej 44,30 M2 składa się z:
- holu wejściowego,
- salonu,
- sypialni,
- kuchni,
- łazienki,
- balkonu,
do mieszkania przynależy również piwnica.

Proszę o zapoznania się z ogłoszeniem i ze zdjęciami mieszkania. Zainteresowane osoby zapraszam do umówienia się na prezentację, może znajdziesz swoje długo wyszukiwane mieszkanie!
Proszę dzwonić do mnie pod nr tel. + 48 792 333 451, a chętnie udzielę wszelkich informacji na temat oferty.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest pomiędzy ulicami Morską, Rozewską i Swarzewską przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.
Okoliczna zabudowa jest zróżnicowana i stanowią ją głównie bloki mieszkalne oraz domy jednorodzinne.
W pobliżu znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia, m.in.:
Las, ale też Park Kiloński.
Piękny i zabytkowy Pomnik Ofiar I Wojny Światowej, prawdopodobnie najstarszy w Gdyni.
Karczma Voss z XIX w.
Jeden z dawnych młynów;
Kościół parafii pw. św. Mikołaja z zabytkowym prezbiterium i drewnianą pietą z XIV wieku.

OKOLICA:
Spokojne sąsiedztwo, pobliże punktów handlowo-usługowych oraz doskonałe połączenia komunikacyjne powodują, że praktycznie w obrębie kilkuset metrów znajdują się wszystkie potrzebne do życia, rekreacji, wychowywania dzieci, ale też do odpoczynku i spacerów miejsca. Są szkoły, przedszkola, boisko, place zabaw, punkty sakralne, czy przychodnia lekarska.

Położenie względem pozostałych dzielnic sprawia, że dojazd do centrum Gdyni i do innych części miasta jest bardzo wygodny ze względu na bliskie położenie przystanków komunikacji miejskiej oraz kolejki podmiejskiej (SKM Chylonia i SKM Leszczynki). Samochodem natomiast dodatkowo szybko wydostaniemy się z miasta dzięki położonej niedaleko Obwodnicy Trójmiejskiej.

BUDYNEK:
Budynek z roku 1973 zbudowany na konstrukcji żelbetu prefabrykowanego ma cztery klatki schodowe z zadaszeniem. Są one zabezpieczone domofonami. Pomiędzy klatkami nie ma przejścia. Sąsiedzi są spokojni, uprzejmi i niekonfliktowi. Budynkiem zarządza Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Klatki schodowe są odnowione i utrzymywane w nienagannym stanie. Sprzątane kilka razy w tygodniu. Pod budynkiem znajduje się wiele darmowych i wolnych miejsc parkingowych od strony ul. Rozewskiej. Elewacja budynku jest ocieplona styropianem, odnowiona i pomalowana w przyjemne pastelowe kolory.

MIESZKANIE:
Podłoga została wyłożona parkietem drewnianym, który ostatnio zyskuje na popularności. Na ścianach są gładzie gipsowe. Okna PCV dobrze wyregulowane. Dwa pokoje, ciekawy i pożądany rozkład pomieszczeń na dwie strony świata oraz średni miesięczny czynsz w granicach 400 zł, są zdecydowanym atutem tej nieruchomości. Mieszkanie jest praktycznie do zamieszkania. Pomieszczenia utrzymane są w dobrym stanie. Obecnie nikt tam nie mieszka. Meble oraz sprzęt widoczny na zdjęciach pozostają w lokalu i są w cenie nieruchomości.
Ponieważ najbliższe budynki znajdują się w znacznej odległości, dlatego nikt nie będzie zaglądał w okna.

HOL WEJŚCIOWY:
Korytarz, z którego mamy bezpośredni dostęp do każdego z pomieszczeń jest wygodny i wzdłuż ściany posiada fajną zabudowę meblową.

SALON:
Salon z uwagi na południową ekspozycję jest doświetlony, co sprawia, że przebywanie w nim sprawia radość i daje kopa energetycznego. Pełni funkcję wypoczynkową, ale można przeznaczyć go również na wypoczynkowo-mieszkalny. Jest bardzo ustawny, na planie prostokąta, z wyjściem na balkon. Strona Południowa, południowo-zachodnia.

SYPIALNIA:
Jest to pomieszczenie, gdzie można zastosować wiele rozwiązań podczas jej urządzania. Zmieści się tam zarówno łóżko, jak też meble i biurka. Ekspozycja północna powoduje, że odpoczywa się tam znakomicie, a popołudniowe światło nie razi w oczy, co jest ważnym atutem. Może to być super rozwiązanie na osobny pokój dla pozostałych domowników, sypialnię lub stanowić biuro dla homeoffice.

ŁAZIENKA:
Łazienka jest wyłożona nowoczesnymi, utrzymanymi w spokojnej tonacji kaflami oraz posiada sanitariaty i wannę. Wyposażona gustownie jest idealnym miejscem do zadbania o higienę i codzienny relax.

PIWNICA:
Przynależna do mieszkania piwnica jest idealnym miejscem na tzw. „przydasie”, a także na przetwory i sprzęt nieużywany codziennie. Jest sucha i utrzymanym w doskonałej formie. Wyczuć można tylko przyjemne zapachy.

ROWEROWNIA / WÓZKARNIA:
Miejsce wspólne, przestronne, gdzie z powodzeniem znajdzie się tu miejsce na niejeden rower i wózek.

PRALNIA:
Jeżeli ktoś ma ochotę, to w pomieszczeniu do tego przeznaczonym może zadbać o swoje ubrania, koce itp.

SUSZARNIA:
Nie sposób przecenić możliwości skorzystania z tego pomieszczenia, chociażby ze względu na duże gabarytowo tekstylia, których nie chcemy suszyć w domu.

PODSUMOWANIE:
Bez wątpienia jest to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Za racjonalne pieniądze otrzymujemy nieruchomość, która została bardzo dobrze zaprojektowana i po odświeżeniu jest do zamieszkania.
Kupiłbym sam, gdybym nie sprzedawał ;)

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! TEL. +48 792 333 451 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Przy zakupie tego mieszkania bezpłatnie pomożemy przy obsłudze kredytu.
Nieprawidłowy adres E-mail