Wielofunkcyjny obiekt w sprawdzonej lokalizacji

Obiekt na sprzedaż
3 500 000 PLN , Pow. 742,11 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
742,11 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Reda , Pucka
Rok budowy:
2023
Numer oferty:
SN398718
Powierzchnia działki:
1 021 m2
Cena za m2:
4 716 PLN
Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego,  przestronnego i dobrze wyposażonego obiektu, dającego wiele możliwości wykorzystania już teraz lub do rozbudowy według własnej wizji.

Budynek mieszkalno-usługowy przy trasie Reda-Władysławowo w Redzie składa się z:
Działki: 1021 m.kw,
3 kondygnacji, 
Powierzchni użytkowej: 742,11 m.kw
Powierzchni całkowitej: 751,05 m.kw
Możliwości adaptacyjne:
przychodnia (lub szpitala 1 dnia),
szkoła,
biurowiec,
sklep sieciowy,
centrum handlowo-usługowego,
salon ekspozycyjny,
hurtownia,
warsztat samochodowy,
apartamentowca
i wiele innych...

Poniżej przedstawiam dokładny opis pomieszczeń. Zachęcam więc do szczegółowego przeczytania treści ogłoszenia, obejrzenia zdjęć i oczywiście umówienia się na prezentację - to nic nie kosztuje, a naprawdę warto!
Możecie Państwo już teraz zadzwonić do mnie pod nr tel. +48 790 333 179, a chętnie udzielę wszelkich informacji na temat oferty.
Lokalizacja
To najmocniejszy punkt prezentowanej oferty.
 Nieruchomość położona jest w Redzie i zajmuje narożną działkę u zbiegu ulic: Puckiej i Płk. Stanisława Dąbka. Ulica Pucka należy do najbardziej uczęszczanych dróg w Polsce. Tędy kieruje się prawie cały ruch samochodów z głębi Polski do Pucka, Władysławowa, Jastrzębiej Góry i na Mierzeję Helską. Dojazd do nieruchomości nie jest jednak trudny. Główny wjazd na posesję znajduje się od mało uczęszczanej ul. Dąbka. 
Jest to idealne usytuowanie dla osób osób, które chcą w widocznym miejscu otworzyć swój biznes! 
Najbliższe lokalizacje:
- Centrum Redy - 850 m
- Wejherowo - 3,8 km
- Puck - 12,2 km
- Władysławowo - 20,9 km
- Gdynia - 8,8 km
- Gdańsk - 25,6 km (Gdańsk Śródmieście - 44,3 km)

Okolica
Obiekt znajduje się w spokojnej i urokliwej dzielnicy  Ciechocino. W bliskiej okolicy znajduje się wiele miejsc spacerowych, m.in. las porastający skraj Kępy Puckiej. W promieniu paru kilometrów znajdują się plaże w Rewie, Rzucewie i Osłoninie, a także Puszcza Darżlubska, Moście Błota i Rezerwat Beka u ujścia rzeki Redy. Z dwóch górnych kondygnacji budynku roztacza się widok na Redę-Ciechocino, Dolinę Redy i las Kępy Puckiej.
Ulica Pucka to ważny dla miasta i regionu pas obiektów usługowych, handlowych i gastronomicznych. W najbliższym sąsiedztwie naszego budynku znajdują się: punkt nadania i odbioru paczek DPD, paczkomat Inpost, pizzeria, kawiarnia, sklep spożywczy, warsztat wulkanizacyjny, hurtownia części samochodowych i kilka firm usługowych. W promieniu kilkuset metrów znajduje się kilka kolejnych sklepów i lokali gastronomicznych, hostele oraz luksusowe centrum wypoczynku River Style Hotel & Spa Reda. Dla wszelkiej działalności gospodarczej duże znaczenie ma fakt bliskości Betlejem - najszybciej rozwijającej się mieszkaniowej dzielnicy Redy. Dzięki aktywnej działalności kilku developerów oraz wielu inwestorów indywidualnych, liczba jej mieszkańców stale rośnie. Wraz z nią rośnie popyt na wszelkie usługi.
Na sąsiednich działkach nie jest prowadzona żadna działalność gospodarcza. Ich właścicielami są osoby niekonfliktowe i komunikatywne. Istnieje możliwość dokupienia dwóch przylegających działek.

Budynek:
Budynek zamknięty, w trakcie rozbudowy, częściowo użytkowany (działalność usługowa) składa się z trzech nadziemnych kondygnacji bez podpiwniczenia. Dostępne są dwa wejścia: od strony ul. Puckiej i ul. Dąbka.
Parter (304,24 m.Kw):
Na parterze znajdują się pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą: hala warsztatowa i 6 pomieszczeń biurowo-usługowych, korytarz łączący, 3 toalety dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością, magazynek i przedsionek. Hala warsztatowa wyposażona jest w wysoką, podnoszoną bramę, 3 stanowiska naprawy pojazdów (jedno z podnośnikiem) i  wygodny, poszerzony kanał samochodowy o dużej nośności z trzema stanowiskami naprawy pojazdów. Część okien na dolnej kondygnacji posiada rolety z napędem elektrycznym. W głównym wejściu do budynku zamontowane są drzwi elektryczne. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w kolorze antracytowym wyposażone są w szyby ze szkła bezpiecznego.
Wymiary klatek schodowych pozwalają na instalację wind towarowych lub osobowych.
Budynek jest klimatyzowany.
Pierwsze piętro (220 m.Kw)
Na drugiej kondygnacji, w części biurowej znajdują się: 2 pomieszczenia biurowe, pokój socjalny (kuchnia z jadalnią) i łazienka. Na tej samej (drugiej) kondygnacji znajduje się też część mieszkalna z czterema obszernymi pokojami w stanie surowym i osobną klatką schodową. Istnieje możliwość adaptacji na cele biurowe.
Drugie piętro ( 202,11 m.Kw)
Trzecia kondygnacja to część mieszkalna w stanie surowym - 8 przestronnych pokoi w stanie przed wykończeniem i jeden pokój z łazienką w stanie gotowym do użytkowania. Całość przykryta jest dachem z blachy preizolowanej z dodatkową izolacją termiczną.
          Za wjazdem od ul. Puckiej, przed budynkiem znajduje się niewielki plac z nawierzchnią brukowaną, aktualnie wykorzystywany do przechowywania kontenerów na odpady.
Za wjazdem od ul. Dąbka znajduje się obszerny plac o nawierzchni nieutwardzonej, stanowiący dawne zaplecze budowy. Przez niego biegnie połączenie wjazdu na posesję z bramą hali warsztatowej. Możliwe jest wykorzystanie go na plac manewrowy lub parking dla ok. 12 samochodów osobowych.

Budynek wyposażony jest w instalacje:

elektryczną miedzianą,
gazową,
hydrauliczną,
grzewczą,
sprężonego powietrza,
klimatyzację,
wentylacyjną,
alarmową,
monitoring,
internet/ethernet.
Wszystkie pomieszczenia ogrzewane są za pomocą instalacji ogrzewania podłogowego wodnego, które zasila nowoczesny kocioł gazowy o mocy 80 kW.

Instalacja hydrauliczna rozprowadzona jest w całym budynku. Istnieje zatem możliwość instalacji dodatkowych sanitariatów lub kuchni w każdym pomieszczeniu. Oprócz wody zimnej i ciepłej wody użytkowej budynek został wyposażony w układ cyrkulacji ciepłej wody.
Instalacja sprężonego powietrza rozprowadzona jest na dwóch dolnych kondygnacjach. 
Wentylacja mechaniczna na wszystkich kondygnacjach wyposażona jest w system rekuperacji powietrza. W hali warsztatowej na pierwszej kondygnacji rozprowadzone są przewody wentylacji stanowiskowej. Istnieje możliwość montażu stanowiskowych odciągów spalin.
Rynny spustowe (pionowe) schowane są w elewację.

Pełna dokumentacja techniczna obiektu dostępna do wglądu podczas prezentacji. 

Potencjał
Obecnie budynek wykorzystywany jest do prowadzenia specjalistycznego serwisu elektroniki samochodowej. Konstrukcja budynku oraz układ i wyposażenie pomieszczeń dają możliwości wykorzystania go w inny sposób. Możliwa jest jego adaptacja m.in. na potrzeby:
przychodni (lub szpitala 1 dnia),
szkoły,
biurowca,
sklepu sieciowego,
centrum handlowo-usługowego,
salonu ekspozycyjnego,
hurtowni,
warsztatu samochodowego,
apartamentowca…
Konstrukcja budynku pozwala na dowolny podział przestrzeni na poszczególnych kondygnacjach. Na pierwszej kondygnacji można wydzielić do 250 m.kw. hali bez ścian działowych z czterema filarami (wysokości hali 3,9 m i 3,47 m) oraz 70 m kw. zaplecza biurowego i sanitarnego. Na drugiej kondygnacji można wydzielić dużą (ok. 220 m kw.) przestrzeń bez ścian działowych z dwoma filarami. Trzecią kondygnację, dzięki samonośnej konstrukcji dachu, można całkowicie pozbawić ścian działowych i uzyskać przestrzeń bez filarów dającą łącznie 202,11 m.Kw . Wielkość klatki schodowej pozwala na zamontowanie windy.

Podsumowanie
Jeśli szukasz dobrze zlokalizowanego obiektu na swą działalność, interesuje Cię miejsce, do którego każdy trafi, chcesz być widoczny, dostępny i skuteczny, ta oferta jest dla Ciebie. Nasz budynek w Redzie ma to wszystko. To przestronny i dobrze wyposażony obiekt, dający wiele możliwości wykorzystania już teraz lub do rozbudowy według własnej wizji. To nieruchomość o rosnącej wartości. To miejsce, w którym mogą spełnić się Twe marzenia.
Serdecznie zapraszam na prezentację - WARTO!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! +48 790 333 179---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
- Kupujący nie płaci prowizji

- Przy zakupie tego obiektu, bez kosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu

- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości.

- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Nieprawidłowy adres E-mail