Działka blisko ZATOKI PUCKIEJ

lokalizacja: Rzucewo

169 200 PLN

300 PLN / m2

Opis nieruchomości

Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej w miejscowości RZUCEWO. Działka znajduje się w super lokalizacji - zaledwie 450 m od Zatoki Puckiej.

Obok tej oferty nie można przejść obojętnie!
Idealne miejsce na wypoczynek. Jeżeli kochasz wypoczynek nad wodą, blisko natury to jest idealne miejsce dla Ciebie. Cisza, spokój, blisko natury - to zaledwie kilka atutów tejże lokalizacji.


LOKALIZACJA

RZUCEWO - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Puck. Położona nad Zatoką Pucką między Redą a Puckiem. Stara osada rybacka i rycerska. Wieś otoczona od strony lądu kępami lasu (należącego do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego) z unikatowymi i egzotycznymi krzewami. Aleja lipowa (zwana Aleją Sobieskiego) z XVII w. prowadząca z Rzucewa do Osłonina. Według tradycji aleję sadził sam Jan III Sobieski, w czasie gdy właścicielką wsi była jego siostra Katarzyna. Na północ - w stronę Pucka - ścieżka spacerowa skrajem Kępy Puckiej.

OKOLICA
Działka znajduje się tuż nad Zatoką Pucką. Od Pucka dzieli Nas zaledwie 6 km., natomiast od Żelistrzewa zaledwie 3,5 km. A tam już dostęp do całej struktury handlowo- usługowej: sklepy spożywcze, Biedronka, Delikatesy, Ośrodek Zdrowia, kwiaciarnie warsztaty samochodowe, bankomaty oraz wiele lokali gastronomicznych. 

Przystanek autobusowy zaledwie 200 m od działki. Tym miejskim środkiem transportu dostaniemy się do Pucka oraz Gdyni.


Działkę (numer ewidencyjny 372) obejmuje wydany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni.
Działka regularna, płaska, o kształcie prostokąta.
.

Przeznaczenie terenów:
tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej.


Zasady kształtowania nowej zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu:

1) forma zabudowy:
     wolnostojąca,
2) linie zabudowy:
     nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu;
3) maksymalna powierzchnia zabudowy (dla działki budowlanej): 30%;
4) szerokość elewacji frontowej -
    dla budynków mieszkalnych, gospodarczych i garaży: do 60% szerokości frontu działki,       maksymalnie 20 m;
5) powierzchnia biologicznie czynna:
     minimum 30% powierzchni działki budowlanej lub terenu objętego inwestycją;
6) GABARYTY BUDYNKÓW:
    gabaryty budynków i rodzaj dachu:
- budynki mieszkalne i usługowe: 2 kondygnacje nadziemne (w tym wymagane poddasze), dach dwuspadowy, kalenica usytuowana w osi budynku, kąt nachylenia połaci głównych budynku od 40° do 45°, wysokość do 8,50 m,
- budynki gospodarcze i garaże: 1 kondygnacja nadziemna lub 2 kondygnacje nadziemne (w tym wymagane poddasze), dach dwuspadowy, kalenica usytuowana w osi budynku, kąt nachylenia połaci głównych budynku w przedziale od 40° do 45°, wysokość do 6 m,
- szerokość elewacji frontowej: maksimum 60% szerokości działki;
7)  PRZEZNACZENIE TERENU:
- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (charakterystyka funkcji według ustaleń zawartych w § 3 ust. 3 pkt 1),
- zabudowa usługowa; zakres dopuszczalnych usług: usługi turystyki i wypoczynku (według ustaleń podanych w § 3 ust.3 pkt 3)
PODSUMOWANIE

To wyjątkowa oferta obok której nie można przejść obojętnie. Spokojna okolica - idealna dla rodzin z dziećmi, osób starszych bądź szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. 


Zapraszam do kontaktu już teraz! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania pod nr tel. 791 333 170 oraz zaprezentuję nieruchomość. Prezentacja nic nie kosztuje, a naprawdę warto zobaczyć jakie wrażenie robi dom oraz lokalizacja.
Zapraszam na prezentację!
Nr tel. 791 333 170
-
- Kupujący nie płaci prowizji!
- Przy zakupie tego domu, bezkosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu. Szanowni Państwo!- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (charakterystyka funkcji według ustaleń zawartych w § 3 ust. 3 pkt 1),
        - zabudowa usługowa; zakres dopuszczalnych usług: usługi turystyki i wypoczynku (według ustaleń podanych w § 3 ust.3 pkt 3)

Kontakt do opiekuna:

FPHU SIKORA Tomasz Sikora

Marta Kostyra
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.