Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! 0% prowizji

lokalizacja: Rumia

799 999 PLN

892 PLN / m2

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Rumia. Umiejscowienie nieruchomości daje świetne połączenie z całym Trójmiastem! Obok tej propozycji nie można przejść obojętnie!

Oferta ta jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Działkę o powierzchni 897m2 obejmuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszam do kontaktu już teraz! Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie pytania pod nr tel. +48 791 333 769 oraz zaprezentuję nieruchomość.

LOKALIZACJA:

Rumia to spokojne i ciche miasteczko, które wraz z Redą i Wejherowem tworzy Małe Trójmiasto Kaszubskie. Leży ona w dolinie Zagórskiej Strugi, w bardzo charakterystycznym topograficznie miejscu, na pograniczu różnych form krajobrazowych. Od północy dzieli ją kanał Redy, od wschodu do morza osłania Kępa Oksywska. Miasto oferuje doskonałą infrastrukturę, w tym sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz liczne atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Dzięki bliskości morza, mieszkańcy mają możliwość korzystania z pięknych plaż i nadmorskich spacerów. Dojazd do Gdyni z opisywanej działki zajmuje 15 min, natomiast do Redy niecałe 5 min.

OKOLICA:
Działka położona jest w idealnej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta. Blisko jest zarówno do Gdyni, jak i do Redy czy Wejherowa. W pobliskim otoczeniu znajduje się wiele jednorodzinnych domów oraz domy szeregowe, które są zamieszkiwane głównie przez rodziny z dziećmi lub starsze osoby. Z łatwością można dotrzeć stąd we wszystkie potrzebne miejsca: Przystanek autobusowy CH Port Rumia, Rumia Dolna 01 (400 m), ALDI (500 m), Biedronka (750m); Lidl (1.1km) Delaz (450m); Centrum Zdrowia (400m); Salon Agata Meble, CH Port Rumia Auchan (1km); Aquapark Reda (1.1km).

PRZEZNACZENIE TERENU:
Działka jest gruntem ornym. Dla niniejszej nieruchomości plan zagospodarowania przestrzennego zezwala na przeznaczenie działki jako: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej, mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.

Do działki są dołączone udziały w drodze dojazdowej w wysokości 1/2.

ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY:
- szerokość frontu działki: dla zabudowy wolnostojącej - min. 20m, dla zabudowy bliźniaczej - min. 10m, dla zabudowy szeregowej - min. 10m;
- powierzchnia zabudowy: nie więcej niż 40% powierzchni działki;

- powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 30% powierzchni działki;

- wysokość zabudowy: min 6m, max 12m;

- wysokość posadowienia posadzki parteru - nie więcej niż 1,0 m,

- ilość kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe - do 2;

- geometria dachu: kąt nachylenia połaci dachowych - 30 - 45 stopni;

- kształt dachu - dwuspadowy lub czterospadowy o połaciach symetrycznych; dopuszcza się dachy płaskie;

- kolorystyka pokrycia połaci dachowych: w kolorze dachówki ceramicznej lub w odcieniach od szarości do grafitu,

- kolorystyka elewacji w odcieniach naturalnych materiałów lub stonowanych kolorów np. bieli, piasku, szarości, brązu; zakaz stosowania materiałów syntetycznych (np. siding) i jaskrawych kolorów do wykończenia elewacji,

- wskaźnik intensywności zabudowy - max. 1,2

PODSUMOWANIE:

Przedstawiona oferta to nie tylko okazja i inwestycja finansowa, ale również możliwość spełnienia marzeń o własnym, wymarzonym domu! Niech ta oferta stanie się początkiem nowego, ekscytującego rozdziału, w którym zbudujecie rodzinne wspomnienia! Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do składania ofert kupna tej nieruchomości - naprawdę warto!

Czekam na Państwa telefon pod numerem +48 791 333 769 lub wiadomość e-mail, gotowa, by doradzić na każdym etapie tego ekscytującego procesu, jakim jest zakup nieruchomości!

_____________________________________________________________________

- KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości
- Bezkosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu
- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

 

Kontakt do opiekuna:

FPHU SIKORA Tomasz Sikora

Joanna Majewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.