Świetna działka! Możliwość 4 lokali!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
869 999 PLN , Pow. 876 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
876 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Reda
Numer oferty:
SN134769
Cena za m2:
993 PLN
Szanowni Państwo, chciałabym Państwu przedstawić świetnie zlokalizowaną działkę w Redzie, która jest zabudowana domkiem gospodarczym - zaaranżowanym na mieszkalny. Przede wszystkim warto podkreślić fakt genialnej lokalizacji. Zapewnia ciszę, spokój, jednocześnie daje szybki dostęp do sfer handlowo- usługowych oraz do głównych tras.

„15MN” - Strefa mieszkaniowa ekstensywna, z wyłączeniem zabudowy w układzie szeregowym.

Dodatkowo zgodnie z ustaleniami ww. planu:

strefa mieszkaniowa ekstensywna - rozumie się przez to teren, na którym ustala się zabudowę mieszkaniową do 4 mieszkań w jednym budynku, w układzie wolno stojącym, bliźniaczym lub szeregowym, zgodnie z ustaleniami w poszczególnych kartach terenu. W strefie dopuszcza się zabudowę usługową jako zabudowę towarzyszącą.


Świetnie nada się pod budowę domu. Budynek mieszkalny na działce daje możliwość zamieszkania i uniknięcia dodatkowych kosztów, na wynajem podczas budowy. Budynek zlokalizowany jest tuz przy granicy działki, w związku zostaje jeszcze dużo miejsca na swój projekt.  

Jest to też idealna działka pod inwestycję czy też budowę wielopokoleniową. Wybudowanie domu jednorodzinnego dwulokalowego będzie tu świetną opcją. 
 
Na działce o powierzchni 876 m2 posadowiono budynek o powierzchni użytkowej ok.80 m2, który składa się z:
- wiatrołapu,
- jadalni,
- kuchni,
- salonu z wyjściem na ogród,
- sypialni,
- pokoju.
Warto wspomnieć, że część budynku jest podpiwniczona. Piwnica zajmuje ok. 20 m2.
Na działce posadowiono także:
- garaż,
- wiatę,

Wszystko jest bardzo przemyślane i wykonane w jak najbardziej możliwy, funkcjonalny sposób.


LOKALIZACJA:
Reda leży w Pradolinie Redy-Łeby, między zalesionymi wysoczyznami Pucką i Pojezierza Kaszubskiego. Na wschód od miasta znajduje się rozległa nizina, zwana Mościami Błotami, a na północ - Kępa Rekowska. Przez miasto przebiegają ważne szlaki komunikacji drogowej i kolejowej. Do Zatoki Puckiej dzieli nas jedynie 14 km.
Rumia- 7 km,
Gdynia-  10 km,
Puck- 14 km.

OKOLICA:
Nie da się ukryć, że działka zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej okolicy. Jest to idealna oferta dla osób które pragną ciszy i spokoju, ale jednocześnie mieć  bliskość  stref handlowo- usługowych.
Do lasu dzieli nas jedynie 110 m! To jedynie 2 minuty spacerem od działki. Idealne miejsce na długie spacery i cieszenie się naturą. To miejsce z pewnością uraczy dźwiękami natury, a w sezonie obdaruje licznymi darami m.in. grzybami.
Fakt świetności lokalizacji podkreśla bliskość zaplecza handlowo- usługowego. Do najbliższego sklepu mamy jedynie 140 m. Posadowiono tam także paczkomat. W odległości 700 m od działki znajduje się Centrum Handlowe Reda. Przede Wszystkim znajduje się tam duży supermarket- Lidl. Dodatkowo znajdzie się tam Action, Rossmann, Maxi Zoo, Żabka, cukiernia Hintzke, Pepco- łącznie 13 lokali posiadający różne oferty. W bliskiej odległości mamy także salon fryzjerski, biuro rachunkowe, gabinet weterynaryjny itp. 
Do najbliższej Szkoły Podstawowej czy też przedszkola jedynie 20 min pieszo, można także podjechać autobusem.
Do najbliższego przystanku autobusowego jedynie 2 min pieszo. Kursują tu autobusy o numerach 9, 654, 656. Dojedziemy nimi m.in do Dworca PKP w Redzie, Dworca PKP w Rumi, czy też do Dworca Autobusowego w Gdynii. Kolejny świetnie zlokalizowany przystanek autobusowy znajduje się przy ul Puckiej ( ok. 10 min spaceru od nieruchomości). Tam kursują 9, 18, 650, 654, 656.
Jest to także świetna opcja dla zmotoryzowanych. Jedynie 900 m dzieli nas od ul Puckiej, która daje świetne możliwości komunikacyjne.

DZIAŁKA:
Działka o powierzchni 876 m2. W całości jest ogrodzona i obsadzona tujami. Z racji na swoją wysokość dają duże poczucie swobody. Teren jest dość lekko płaski,  wyrównany. Działka ma zapewniony dostęp do wody, kanalizacji, prądu. Istnieje możliwość przyłączenia gazu, punkt znajduje się w drodze. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, wyłożoną płytami jumbo.


Nieruchomość daje świetne możliwości pod względem zabudowy!

MPZP:
1) zasady podziału działek: minimalna wielkość działek po podziale 600m2,
2) maksymalny procent pokrycia działki zabudową: 50%,
3) maksymalna intensywność zabudowy: 0,4
4) linie zabudowy: nieprzekraczalne jak na rysunku planu. Dopuszcza się zachowanie budynków znajdujących się przed linią zabudowy; dopuszcza się ich remonty i modernizację; dopuszcza się ich rozbudowę zgodnie z liniami zabudowy obowiązującymi w jednostce,
5) wysokość zabudowy:
dla budynków mieszkalnych: minimalnie 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe; maksymalnie 3 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe; minimalna wysokość zabudowy 8,0m; maksymalna wysokość zabudowy 12,0m;
dla budynków gospodarczych: 1 kondygnacja; maksymalna wysokość zabudowy 5,0m;
5) dopuszcza się podpiwniczenie budynków,
6) dopuszczalna maksymalna wysokość poziomu parteru od poziomu terenu: 1,20m;
7) obowiązujący kształt dachu dla nowych budynków: stromy, symetryczny, dwu-, lub czterospadowy, z kalenicą główną równoległą do ul. Długiej, pokryty dachówką, materiałami dachówkopodobnymi lub blachą; dla istniejących budynków dopuszcza się modernizację i rozbudowę z zachowaniem dachów płaskich,
8) obowiązuje zakaz budowy nowych, wolno stojących budynków gospodarczych z wyłączeniem garaży,
9) obowiązuje zakaz budowy obiektów tymczasowych


PODSUMOWANIE:
To świetna opcja dla osób, które chcą mieszkać w spokojnej okolic, ale mieć jednoczesny dostęp do pełnej infrastruktury. Takich działek jak to jest już coraz mniej.


Nie ma na co czekać!

Zadzwoń i porozmawiajmy o tej nieruchomości.
tel. 794 333 625

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Kupujący nie płaci prowizji.
- Przy zakupie tego mieszkania, bezkosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu
- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości.
- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.


Nieprawidłowy adres E-mail