DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA | NIEDALEKO ZATOKI

lokalizacja: Połczyno

250 000 PLN

250 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości POŁCZYNO. Działka znajduje się w super lokalizacji. Na skraju osiedla domków jednorodzinnych. Umiejscowienie nieruchomości daje świetne połączenie z Trójmiastem.

Obok tej oferty nie można przejść obojętnie!

Oferta ta jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.


LOKALIZACJA

Połczyno - duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Puck, niedaleko Zatoki Puckiej, przy drodze wojewódzkiej nr 213. Lokalizacja tej miejscowości już jest interesująca ze względu na swoje położenie. Od Gdańska dzieli nas ok. 56 km, a od Gdyni ok 29 km. Wieś jest owalnicą o zwartej zabudowie z jądrem wykształconym na drodze gdańskiej, ale także z rozwijającym się budownictwem na przecinającej wieś w części północnej,


OKOLICA
W Połczynie znajdują się dwa sklepy, remiza strażacka z klubem kultury i biblioteką, szkoła podstawowa im. Antoniego Abrahama, boisko do piłki nożnej.


Działkę (numer ewidencyjny 445/16) obejmują wydane warunki zabudowy - 33NU
Działka regularna, płaska, o kształcie prostokąta.
.

Przeznaczenie terenów:
tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej.


Zasady kształtowania nowej zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu:

1) forma zabudowy: wolnostojąca,
2) linie zabudowy: nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu;
3) maksymalna powierzchnia zabudowy (dla działki budowlanej): 30%;
4) szerokość elewacji frontowej - dla budynków mieszkalnych, gospodarczych i garaży: do 60% szerokości frontu działki, maksymalnie 20 m;
5) powierzchnia biologicznie czynna: minimum 30% powierzchni działki budowlanej lub terenu objętego inwestycją;
6) dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych: wysokość 2 kondygnacje nadziemne (w tym poddasze) - do 9 m, kąt nachylenia połaci głównych budynku ok. 45°,PODSUMOWANIE:

To wyjątkowa oferta obok której nie można przejść obojętnie. Spokojna okolica - idealna dla rodzin z dziećmi. Zaledwie kilometr dzieli to miejsce od pełnej infrastruktury szkolno - handlowej.

Zapraszam do kontaktu już teraz! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania pod nr tel. 791 333 176 oraz zaprezentuję nieruchomość. Prezentacja nic nie kosztuje, a naprawdę warto zobaczyć jakie wrażenie robi dom oraz lokalizacja.
Zapraszam na prezentację!
Nr tel. 791 333 176
-
- Kupujący nie płaci prowizji!
- Przy zakupie tego domu, bezkosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu. Szanowni Państwo!

Kontakt do opiekuna:

FPHU SIKORA Tomasz Sikora

Marta Kostyra
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.