Gdynia, Powstania Wielkopolskiego

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 38,72 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdynia Redłowo , Powstania Wielkopolskiego
  • Rok budowy : 1960
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : SN880002
  • Cena za m2 : 9271.69 PLN

GENIALNA OFERTA

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego niezwykłego mieszkania położonego w urokliwej dzielnicy - Gdyńskim Redłowie.
Mieszkanie składa się z:
- Salonu - 18 m2
- Otwartej kuchni - 5m2
- Sypialni - 8,2 m2
- Łazienki - 2,2 m2
(wysokość pomieszczeń - 2,53 m)
a także:
- Piwnica - 2,4 m2

Poniżej przedstawiam dokładniejszy opis nieruchomości:

LOKALIZACJA:
Gdynia Redłowo - zdecydowanie zasługuje na uwagę ze względu na bliskość plaży, ale także centrum miasta. Tuż obok naszego osiedla znajduje się urokliwa Kępa Redłowska. Redłowo to nadmorska dzielnica mieszkalna Gdyni, granicząca z następującymi dzielnicami tegoż miasta: Wzgórze Św. Maksymiliana (od północy), Działki Leśne, Mały Kack (obie od zachodu), Orłowo (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim. 
Komunikacja: W bardzo niewielkiej odległości od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy (autobusy odjeżdząją co kilka minut). Bez korków dojedziemy także do głównej ulicy ciągnącej się przez całe trójmiasto czyli Aleji Zwycięstwa.

OKOLICA:
Najbliższa okolica to niska zabudowa wielorodzina, ale także szkoły, sklepy typu Żabka, ale także punkty opieki zdrowotnej, czy punkty gastronomiczne. W kilka chwil możemy znaleźć się nad morzem czy w centrum handlowy Riviera. Droga bezpośrednio przy budynku jest wyłącznie dla mieszkańców więc jest to miejsce ciche i spokojne.

BUDYNEK:
Budynek z cegły powstał w roku 1960. Jest znakomicie utrzymany i zarządzany przez Robotniczą Spółdzielnie Mieszkaniową. Elewacja została odnowiona wraz z ociepleniem w roku 2018. Drzwi wejściowe na klatkę schodowe z nowym domofonem. Z tyłu budynku jest także zamknięty ogród do dyspozycji mieszkańców. Przed budynkiem ogólnodostępny parking, ale nie ma problemu z parkowaniem samochodu nawet w godzinach wieczornych.

KLATKA SCHODOWA:
Po niedawnym częściowym remoncie klatka schodowa prezentuje się przyzwoicie. Co ważne jest sprzątana regularnie w tym także myta dwa razy w tygodniu. Klatka schodowa jest także dobrze doświetlona. 

SALON:
Po wejściu do mieszkania przywita nas bardzo ładny salon. Na przeciw wejścia znajduje się okno o szerokości 2,4 m. Jest to ściana zachodnia, a więc słońce gości tu przez całe popołudnie. Na podłodze zdecydowano się na położenie paneli w przyjemnym ciepłym odcieniu, które dobrze komponują się z płytkami, przy drzwiach wejściowych oraz kuchni.
Salon dzięki powierzchni 18 m2, może zostać wykorzystany jako pokój dzienny lub jako druga sypialnia. 

SYPIALNIA:
Oddzielna nieprzechodnia sypialnia, z oknem od strony zachodniej w której w tej chwili znajduje się m.in. duże łóżko jest przyjemna ze względu na nasłonecznienie oraz jasne ściany. Na podłodze te same panele podłogowe co w salonie. Na uwagę zasługuje fakt, że w progu nie ma żadnych listew progowych łączącyh dwa pomieszczenia.

KUCHNIA:
Kuchnia jest częściowo otwarta na salon i została zaprojektowana tak aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Bardzo ciepły kolor mebli świetnie połączono z nowoczesnymi sprzętami kuchennymi i przygotowywanie domowych posiłków będzie czystą przyjemnością. Całość wyposażenie widocznego na zdjęciach oczywiście pozostaje do dyspozycji przyszłych właścicieli. Dodatkowo dla wygody użytkowników zainstalowano tutaj dodatkowe oświetlenie w suficie podwieszanym

ŁAZIENKA:
Łazienka jest niewielkich rozmiarów ale została zaprojektowana z rozwagą. Jest tu wysoki prysznic, a także miejsce na pralkę. Łazienka znajduje się tuż przy wejściu do mieszkania a więc jest to najbardziej wygodne rozwiązanie. Całość jest utrzymana w bardzo jasnych odcieniach.

PIWNICA:
Do dyspzycji właścicieli jest także piwnica która pomieści rowery czy np opony zimowe. Jest sucha i oświetlona.

Podsumowując:
Mieszkanie które niedawno przeszło kapitalny remont, obejmujący także wymianę instalacji hydraulicznych i elektrycznych. Jest ono naprawdę przytulne i aż chce się w nim mieszkać.
Ze względu na niskie opłaty może być także bardzo dobrą inwestycją.
Posiada Księgę Wieczystą, i jest już przeznaczone do wydania. Zatem transakcja może być przeprowadzona w każdej chwili. 

Przy zakupie tej nieruchomości możemy także bezpłatnie pomóc w wszystkich formalnościach związanych z kredytem.

Zapraszam do umówienia się na prezentację. To nic nie kosztuje, a naprawdę warto.