GOTOWY BIZNES | BISTRO | GWARANCJA KLIENTÓW

Lokal gastronomiczny na sprzedaż
80 000 PLN, Pow. 107 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
107 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście
Rok budowy:
2012
Piętro:
0 na 10
Numer oferty:
SN853770
Cena za m2:
747.66 PLN
Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Stocznia. Jest to perełka w stosunku położenia oraz jakości wykonania do ceny.

Przedmiotem na sprzedaż jest nakład, czyli gotowy biznes gastronomiczny z bazą klientów, wyposażeniem oraz stroną na Facebooku i całym know-how.

Projekt aranżacji dostosowującej lokal do potrzeb usług gastronomicznych, który od ponad 2 lat prężnie funkcjonuje. Lokal znajduję się na parterze nowoczesnego budynku:
Bałtycki Port Nowych Technologii - BPNT (to projekt Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. powstały w roku 2012, na obszarze byłej Stoczni Gdynia. Myślą przewodnią jego utworzenia było wsparcie przemysłu stoczniowego i morskiego poprzez rewitalizację terenów stoczniowych, przygotowanie terenów inwestycyjnych oraz modernizację i komercjalizację powierzchni biurowych wraz z salami konferencyjnymi).

Z uwagi na to, że biurowiec znajduje się na terenach stoczniowych, NIE OBOWIĄZUJE CISZA NOCNA zatem można więc organizować imprezy okolicznościowe bez większych ograniczeń.

Lokal, w którym obecnie prowadzony jest biznes, jest w stanie pomieścić 40 klientów. Istnieje możliwość powiększenia metrażu nawet o kolejne 200 m2 i zyskania dodatkowych 150 miejsc (po ustaleniu warunków najmu z właścicielem obiektu). 

Poniżej przedstawiam dokładny opis pomieszczeń. Zachęcam więc do szczegółowego przeczytania treści ogłoszenia, obejrzenia zdjęć i oczywiście umówienia się na prezentację - to nic nie kosztuje, a naprawdę warto!
Możecie Państwo już teraz zadzwonić do mnie pod nr tel. 535 976 136, a chętnie udzielę wszelkich informacji na temat oferty.

Zapraszam również na WIRTUALNY SPACER, PODCZAS KTÓREGO MOŻESZ ZADAĆ PYTANIA DOTYCZĄCE NIERUCHOMOŚCI, a ja na nie odpowiem.

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi około 100 m2 z możliwością powiększenia o kolejne 200 m2 (z całkowitym wyposażeniem).

SALA KONSUMPCYJNA ok. 70 m2; z Bemarami 3x GN 1/1, stolikami i krzesłami dla 40 osób.
Z sali wyjście na taras, na którym można pomieścić następne 70 osób.

ZAPLECZE ok. 37 m2;
PodzIał pomieszczeń:

1. KUCHNIA:
- 6 palnikowa kuchnia,
- piec konwekcyjny 7 półkowy,
- piec do pizzy elektryczny,
- szafa chłodnicza.
2. ZMYWAK
3. TOALETA DLA PRACOWNIKÓW
4. POMIESZCZENIE SOCJALNE.

Na posadzce ułożona jest terakota. Ściany są pomalowane. W WC ściany wyłożone glazurą.
Drzwi zewnętrzne stalowe wypełnione są pianką poliuretanową, co zapewnia doskonałe parametry cieplne i akustyczne. Zastosowanie bolców antywyważeniowych oraz zamka głównego zapewnia bezpieczeństwo. W drzwiach zastosowane są przeszklenia oraz elementy stali nierdzewnej, co znacząco wpływa na ich estetykę oraz odbiór wizualny. 

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Gdynia Stocznia.
Gdyńskie stocznie to kawał historii naszego miasta, zakłady przemysłowe nierozerwalnie związane z Gdynią. Z budową statków związane są całe pokolenia robotników, którzy fach ten darzą wielkim sentymentem.
Pierwsze, gdyńskie stocznie, powstały jeszcze przed nadaniem Gdyni praw miejskich, co stało się w 1926 roku. Historia Stoczni Gdynia imienia Komuny Paryskiej, a także Stoczni Marynarki Wojennej, dziś PGZ Stoczni Wojennej, rozpoczęły się już w 1922 roku.

Bałtycki Port Nowych technologii jest położony w doskonale skomunikowanej części Gdyni:

- 2,6 km od Śródmieścia Gdyni,
- transport publiczny (3 min - ZKM, 10 min - SKM),
- wyjazd na A1 (przez obwodnicę Trójmiasta),
- bliskość portu morskiego i nowoczesnych centr logistycznych.

PODSUMOWANIE:
Podsumowując, ta oferta zdecydowanie jest godna uwagi. Za racjonalne pieniądze otrzymujemy wspaniałą inwestycję. To świetny punkt na nową przygodę !!!

Zapraszam więc Państwa na prezentację nieruchomości. Ten lokal ma wiele atutów i szybko zniknie z rynku. Przyszły właściciel nie będzie musiał się martwić o miejsce postojowe :)
Bez wątpienia jest to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Świetna lokalizacja, tanie utrzymanie.
Serdecznie zapraszam na prezentację - WARTO!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! TEL. +48 535 976 136 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
- Kupujący nie płaci prowizji;
- Przy zakupie tego lokalu, bez kosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu.
Nieprawidłowy adres E-mail