Gdynia, Kapitańska

Obiekt na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 730 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Gdynia Grabówek , Kapitańska
  • Rok budowy : 2017
  • Numer oferty : SN499531
  • Powierzchnia działki : 668 m2
  • Cena za m2 : 2184.93 PLN

Zachęcam do zapoznania się z budową która wymaga wykończenia i może stanowić doskonałą bazę zarówno na dom jak i obiekt komercyjny.

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 668 m2. Dwie identyczne budowle położone tuż obok siebie powstały w 2017 r. Na miejscu widać jak została wykończona druga (bliźniacza) nieruchomość.

Możliwości jakie daje nasza nieruchomość jest ogromna, gdyż może zostać przeznaczona w całości lub części na działalność gospodarczą ale też może być pięknym luksusowym domem. Jest tu sporo miejsca do własnej aranżacji.

LOKALIZACJA:
Budynek położony jest na Gdyńskiej dzielnicy - Grabówek, która charakteryzuje się dobrymi szlakai komunikacyjnymi zarówno jeśli chodzi o transport publiczny (SKM, ZKM) ale również łatwość dojazdów do centrum oraz obwodnicy trójmiejskiej. 

OKOLICA:
Najbliższa okolica to przede wszystkim osiedla mieszkalne (domy jednorodzinne oraz bloki). Tuż obok mieści się Akademia Morska, klub sportowy, ale także sklepu małe i duże, pizzerie, przedszkola czy małe punkty usługowe. Ulica Kapitańska od niedawna stała się ulicą jednokierunkową co pozwala na parkowanie samochodów również wzdłuż ulicy.

Nieruchomość położona jest na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej.

PIĘTRO -1
Sam garaż w naszym budynku ma aż 105,47 m2, wjazd do garażu jest wspólny dla naszej nieruchomości oraz budynku bliźniaczego. Wjazd jest ułożony z płyt ażurowych a więc nie będzie problemu ze zjazdem nawet zimą. Brama garażowa jest szeroka na tyle, że wjazd będzie łatwy nawet dla największych samochodów osobowych. 
Z garażu jest wejście bezpośrednio na klatkę schodową z szerokimi zabiegowymi schodami. Obok garażu znajdują się dodatkowe dwa pomieszczenia o powierzchni łącznej ponad 60 m2.

PIĘTRO 0
Parter to aż 178,77 m2. Od frontu budynku (od ulicy Kapitańskiej) na parterze ściana jest przeszklona ponieważ pierwotnie przeznaczeniem parteru miały być usługi nieuciążliwe - biurowe. Na zerowej kondygnacji znajdują się:
- pokój od ulicy Kapitańskiej 55 m2
- pokój od strony południowej 74 m2
- WC
- WC
- pomieszczenie socjalne
- pomieszczenie gospodarcze
Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wysokość pomieszczeń gdyż jest ona zdecydowanie ponad standardowa. Daje to ogromne możliwości przy nowoczesnym projektowaniu wnętrz.

PIĘTRO 1
Na pierwszym piętrze jest ponad 180 m2 powierzchni użytkowej. Pierwotne przeznaczenie tej części budynku było mieszkalne dltego jest tutaj miejsce na:
- sypialnie 55 m2
- salon połączony z kuchnią 91 m2
a także holl, łazienka i wyjście na klatkę schodową.

PIĘTRO 2
Jest to niezwykła część budynku przede wszystkim ze względu na piękny ogrony taras usadowiony od strony południowej.
pierwotnie ta część również była przeznaczona na część mieszkalną gdzie mieścił się:
- salon 55 m2
- łazienka
a także holl.

Podsumowując, nasza nieruchomość to kapitalna inwestycja. Mieszkania w nowym budownictwie w tej części Gdyni osiągają już cenę 9000 zł /m2. Ze względu na olbrzymie pomieszczenie, możliwości adaptacyjne są niemal nieskończone czy to przy podziale na kilka mieszkań czy też przy przeznaczeniu w całości na działalność komercyjną.

Księga Wieczysta nie jest obciążona. Nieruchomość został sprawdzona pod względem formalno prawnym.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć nieruchomości, następnie do umówienia się na prezentację. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie Państwa pytania dotyczące nieruchomości.

Do zobaczenia na prezentacji - to nic nie kosztuje a naprawdę warto!