Wyjątkowa działka z częścią jeziora!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
719 000 PLN, Pow. 828 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
828 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chwaszczyno
Numer oferty:
SN169134
Cena za m2:
868.36 PLN
Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą działki posiadającej swoją część jeziora! Zdecydowanie jest to wyjątkowa oferta, która nie zdarza się często! Spełnienie marzenia o domu nad jeziorem z własnym pomostem jest na wyciągnięcie ręki.


LOKALIZACJA:

Chwaszczyno - wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo, w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich z przeważającą zabudową jednorodzinno-podmiejską. Umiejscowienie pomiędzy Gdańskiem a Gdynią daje Nam rewelacyjny dostęp do tych miast.  Powstała Trasa Kaszubska rewelacyjnie wpłynęła na komunikację i bardzo ją usprawniła. 


OKOLICA:

Działka znajduje się tuż nad jeziorem Osowskim. Od centrum Chwaszczyna dzieli Nas zaledwie 1,5km. A tam już dostęp do całej struktury handlowo- usługowej: sklepy spożywcze, Biedronka, Delikatesy, Ośrodek Zdrowia, kwiaciarnie warsztaty samochodowe, bankomaty oraz wiele lokali gastronomicznych. Zarówno do Szkoły Podstawowej jak i do Przedszkola spacerkiem dojdziemy w 23 min.

Przystanek autobusowy zaledwie 50m od działki. Tym miejskim środkiem transportu dostaniemy się aż do Gdyni Karwiny, a w przeciwnym kierunku aż do Gdańskiej Oliwy. Jak widać świetne połączenie w obie strony.


PRZEZNACZENIE TERENU:

Działka o wielkości 828 m2. Działka w ewidencji jest oznaczona jako: ,,RVIb - Grunty Orne” na obszarze 292 m2 oraz ,,N- Nieużytki” na obszarze 536 m2. Niniejsza nieruchomość nie znajduje się na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego. Wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem. Do działki są dołączone udziały w drodze w wysokości 1/6.


PODSUMOWANIE:

To wyjątkowa oferta dla osób pragnących własnego domu tuż nad jeziorem. Ta działka zapewni łatwy dostęp do Trójmiasta. Dobry dostęp do Obwodnicy Trójmiasta. Proszę mi wierzyć, ciężko przejść obok tego miejsca obojętnie.


Zapraszam do kontaktu!

Nr tel. 794 333 625

------------------------------------------------------------------------------------------------

- Kupujący nie płaci prowizji
-Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

- Przy zakupie tego mieszkania, bez kosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu.

- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości.

-Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail