Nadole, Lawendowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 71,11 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Nadole , Lawendowa
  • Rok budowy : 1999
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : SN894903
  • Powierzchnia działki : 261 m2
  • Cena za m2 : 4204.75 PLN

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego niezwykłego miejsca jakim jest nasz domek letniskowy (może być całoroczny) o powierzchni całkowitej 71,11 m2, położony nad samym brzegiem jeziora Żarnowieckiego.
Nieruchomość składa się z:
PARTER:
- Salon z aneksem kuchennym
- Łazienka
- Pomieszczenie gospodarcze z wejściem "od tyłu"

PIĘTRO I:
- Sypialnia z oknem od strony wschodniej
- Sypialnia z oknem od strony zachodniej
- Schowek

Poniżej zamieszczam dokłądniejszy opis nieruchomości która naprawdę jest wyjątkowa.

LOKALIZACJA:
Nadole - kaszubska wieś letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino nad zachodnim brzegiem Jeziora Żarnowieckiego. Nadole jest teraz miejscem wypoczynku i rekreacji. Wybieramy się tam żeby odpocząć od zgiełku miasta.

OKOLICA:
Najbliższa okolica jest fantastyczna pod każdym względem. Mamy bezpośredni dostęp do plaży i pięknego, czystego jeziora. Można w nim pływać, czy łowić ryby. Obok domku jest naprawdę spokojnie. To piękne miejsce. Dojazd do ulicy Lawendowej, przy której znajduje się nieruchomość jest wyasfaltowany.

BUDYNEK:
Budynek powstał w konstrukcji drewnianej w roku 1999, natomiast 2017 roku przeszedł rozbudowę i remont. Można powiedzieć, że teraz wygląda jakby był zupełnie nowy. Posadowiony jest na działce o powierzchni 261 m2. Przed wejściem do budynku położono białą kostkę granitową, a w miejscu na stolik letni kostkę brukową. Elewacja w kolorze białym jest czysta i bardzo dobrze się prezentuje. Dach natomiast popkryty jest ciemną blachą falistą. Na terenie nieruchomości i obok spokojnie można zaparkować nawet kilka samochodów.

PARTER:
Parter domu to głownie salon z oknami, z trzech stron świata, połączony z częścią kuchenną, a także łazienka z prysznicem. Z tyłu budynku znajduje się też schowęk na taczkę, kosiarkę, rowery, czy np kajaki.

SALON:
Po rozbudowie w 2017 roku ma w tej chwili powierzchnię aż 35 m2. Jest tu miejsce na wygodną kanapę, ale także stół jadalniany. Kominek natomiast znajduje się tuż obok schodów prowadzących na piętro. Kuchnia została wyposażona w kuchenkę gazową.

ŁAZIENKA:
W łazience zdecydowano się na położenie nowych płytek. Ściany są wykafelkowane aż do sufitu. Znajduje się tu również prysznic. Okno jest od strony zachodniej.

PIĘTRO I:
Na piętrze znajdują się dwie bardzo podobne sypialnie - każda o powierzchni około 10 m2. Wygodne miejsce do spania dla rodziny z dziećmi.

Dom jest naprawdę cudownym miejscem, zarówno w gorące dni, kiedy można korzystać z jeziora, plaży czy np. łódki, jak i jesienią kiedy poranna kawa smakuje najlepiej. Nowi nabywcy bez wątpienia będą się cieszyć z chwil spędzonych w tym miejscu.

Zachęcam do przyjrzenia się zdjęciom, a następnie umówienia się na prezentację, to nic nie kosztuje a naprawdę warto.