Możesz mieszkać i prowadzić swój interes!

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
899 999 PLN, Pow. 353 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
353 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
15
Lokalizacja:
Jastrzębia Góra
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
4
Numer oferty:
SN625781
Powierzchnia działki:
344 m2
Cena za m2:
2549.57 PLN
Szanowni Państwo! Jest mi bardzo miło, że mogę przedstawić ofertę która jest inna niż pozostałe. Nieruchomość znajduje się na wsi, która znajduje się niemalże nad morzem. W ciągu sezonu miejscowość tętni życiem, natomiast poza sezonem wycisza się. Bliskość morza, lasu - natury jest na wyciągnięcie ręki. Świetna lokalizacja, która przyciąga turystów. Nieruchomość jest świetną inwestycją, która pozwoli aby sama na siebie zarabiała. Na dole można mieć swoje mieszkanie, a 3 wyższe piętra świetne są na pokoje gościnne. Łącznie do dyspozycji jest 15 pokoi! Warto zwrócić uwagę, że każdy pokój posiada swoją łazienkę, a na kondygnacjach 1-3 posiadają również balkony! Dwie kondygnacje są wykończone, kolejne dwie do własnej aranżacji. Duża część materiałów została już zakupiona. Nadbudowa miała miejsce w 2021 r, są też nowe okna oraz nowa instalacja gazowa.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość! Jeśli poszukujecie zarabiającej na siebie nieruchomości nie można przejść obojętnie.


Dom o powierzchni całkowitej 353 m2 ( realnie powierzchnia użytkowa ok. 286,6 m2).

KONDYGNACJA 0:

- salon z pomieszczeniem biurowym ( możliwość zrobienia łazienki)

- pokój nr 1 z łazienką oraz wyjściem na taras,

- pokój nr 2 z łazienką oraz wyjściem na taras,

- toaleta,

- schowek,

- otwarta kuchnia,

- kotłownia/ pralnia.

KONDYGNACJA 1:

- pokój nr 3 z łazienką

- pokój nr 4 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 5 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 6 z łazienką oraz balkonem,

- hol,

KONDYGNACJA 2:

- pokój nr 7 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 8 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 9 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 10 z łazienką oraz balkonem,

- hol,

KONDYGNACJA 3:

- pokój nr 11 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 12 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 13 z łazienką oraz balkonem,

- pokój nr 14 z łazienką oraz balkonem,

- hol.

DODATKOWO:

Blaszany garaż wolnostojący ok 20 m2.


 

 

Poniżej przedstawiam dokładny opis pomieszczeń, zachęcam do zapoznania się z nim.


LOKALIZACJA:

Ostrowo leży na północno-zachodnim krańcu Pobrzeża Kaszubskiego, na Kępie Ostrowskiej w sąsiedztwie pradoliny Czarnej Wody. Zabudowania miejscowości są odległe o około 1 km od Morza Bałtyckiego. Wieś graniczy od wschodniej strony z Jastrzębią Górą, od południa ze Sławoszynem i Mieroszynem oraz od zachodu z Karwią.

Od Jastrzębiej Góry dzieli Nas jedynie 8 min jazdy samochodem. Do Władysławowa mamy 18 min jazdy. Lokalizacja daje również możliwość zwiedzenia Półwyspu Helskiego. Do Helu mamy 50 min jazdy, tak samo do Gdyni.

Gdy chcemy spędzić czas nad Jeziorem Żarnowieckim, które jest otoczone lasami to tylko 25 min podróży.

W Ostrowie zaczyna się ścieżka dydaktyczna prowadząca do rezerwatów przyrody Bielawskiego Błota.


OKOLICA:

Większą część okolicy wypełnia natura. Morze oraz las na wyciągnięcie ręki. Najbliższe wejście do lasu jest oddalone o jedyne 400 m, na plażę czeka Nas spacer. Jest ona oddalona ok. 1,5 km. W tej okolicy świetnie też sprawdzą się rowery ze względu na możliwość zwiedzania i cieszenia się naturą. Do najbliższego sklepu osiedlowego mamy 220 m, natomiast do Lewiatana 650 m, a do Delikatesów 900m. Okolica jest też bogata w gastronomię. Część jest otwierana typowo na sezon. To podkreśla jak bardzo miejscowość jest turystyczna i w sezonie zdecydowanie spełnia ich wymagania.


BUDYNEK:

Budynek znajduje się na działce o wielkości 344 m2. Działka całkowicie ogrodzona. Teren przed budynkiem został wyłożony ładną kostką brukową oraz zagospodarowana roślinami. Za budynkiem mamy taras oraz część zieloną. Na działce znajduje się zbiornik na deszczówkę, która świetnie się do podlewania trawnika oraz roślin. W tylnej części jest umiejscowiony blaszany garaż wolnostojący.

Pierwsze dwie kondygnacje powstały w latach 90. Nadbudowa dwóch kolejnych kondygnacji miała miejsce w 2021r. Warto podkreślić fakt wzmocnionego stropu między istniejącymi kondygnacjami, a nadbudową. W 2021 r. wymieniono / wstawiono całą stolarkę okienną oraz drzwiową. Cały budynek jest ocieplony- styropian grafitowy ( Styropiany grafitowe stanowią droższą, ale jednocześnie cieplejszą odmianę typowych styropianów.)

Są dwa oddzielne wejścia, co pozwoli na bezproblemowe oddzielenie strefy prywatnej od gościnnej. W 2021 r podłączono instalację gazową. Wstawiono nowy piec gazowy firmy Immergas oraz bojler. Całość została dopasowywana z założeniem dużego obłożenia budynku. Woda miejska oraz kanalizacja. Zdecydowanie jest jeszcze wiele informacji, o których warto porozmawiać na spotkaniu.


KONDYGNACJA 0:

Jest to kondygnacja w pełni wykończona. Na chwilę obecną składają się na nią salon z pomieszczeniem biurowym (możliwość zrobienia łazienki), 2 pokoje z własnymi łazienkami oraz wyjściem na taras, otwartą kuchnią, toaletą, pomieszczeniem gospodarczym oraz kotłownią/ pralnią.


KONDYGNACJA 1:

Jest to kondygnacja wykończona. Na tym piętrze znajdują się 4 pokoje, każdy z łazienką. Te trzy większe pokoje posiadają własne balkony. Znajduje się tu niezależne wejście z zewnątrz. Daje to możliwość zamknięcia niższego piętra na strefę prywatną. Te pokoje są wykończone i umeblowane. Są wyposażone w łóżka, szafki, szafy, małe lodówki.

Klatka schodowa idąca w górę na chwile obecną została zabudowana, jednak tę konstrukcję można bez problemu zdemontować.


KONDYGNACJA 2:

Stan surowy zamknięty. Aktualnie są rozpoczęte prace nad hydrauliką oraz elektryką i trwają dalej. Na tej kondygnacji znajdują się 4 pokoje z łazienkami oraz balkonami. W holu rozważono miejsce na aneks kuchenny/ pralnie/ pomieszczenie gospodarcze dlatego wstawiono okno. Dowolność aranżacji. Warto wspomnieć, że duża część materiałów na wykończenie została już zakupiona!


KONDYGNACJA 3:

Stan surowy zamknięty. Skosy nie są tu uciążliwe. Świetnym pomysłem było wykonanie świetlików w dachu, które świetnie doświetlają klatę schodową. Ta piękna, wysoka ściana na klatce schodowej idealnie wręcz nadaje się na piękną fototapetę. Aktualnie świetnie też widać całą konstrukcję dachową, która jest zabezpieczona. Tu również znajdują się 4 pokoje z łazienkami oraz balkonami.


WYPOSAŻENIE, MATERIAŁY:

Materiał na wykończenie dwóch pięter zostało już częściowo zakupione. Posiadam przybliżoną listę materiałów oraz wyposażenia. Materiał od worków z tynkami, przewodami miedzianymi, płytki aż do pościeli, szklanek, talerzy. Jest tego naprawdę dużo. Jest to do wglądu na miejscu lub mogę wysłać to w wiadomości prywatnej.

Zdjęcia z części surowej również mogę przesłać do wglądu na maila.


PODSUMOWANIE:

Bez wątpienia to wyjątkowe miejsce, które może stać się świetnym miejscem do życia, dochodową inwestycją na lata. Dwie kondygnacje już są przygotowane do codziennego życia lub do przyjmowania gości. Rewelacyjna turystyczna lokalizacja, która daje sporo możliwości na spędzenie wolnego czasu aktywnie oraz relaks. To aż 15 pokoi ( 2- 4 os.) z łazienkami oraz balkonami, które zdecydowanie na siebie zarobią. Duża część materiałów na wykończenie została już zakupiona!

Proszę mi wierzyć, że jeszcze długo mogłabym pisać o tej nieruchomości.


Zapraszam na spotkanie, a zdecydowanie przekonasz się, że to właśnie to miejsce!

Nieprawidłowy adres E-mail